İbrahim Murat Gündüz’den Spora Büyük Destek!

Muay Thai Türkiye federasyonu başkan yardımcısı İbrahim Murat Gündüz İzmir’de kickboks Milli takımına bir çok Sporcu veren şampiyon fabrikası olarak tanınan genç yaşına rağmen birçok başarıya imza atmış Berkan Güner’li hocayı İzmir’in Buca ilçesinde bulunan Golden Boys Spor klübünde ziyaret etti.

Geleceğe yönelik istişarelerde bulunan ibrahim Murat Gündüz ve Berkan Günerli bundan sonra Golden Boys Spor klübünün sadece kick boks Branşında değil boks branşında da Milli takımımız için Sporcular yetiştirmesi konusunda anlaştılar. Berkan Günerli hocaya Sonsuz destek de bulunacağını açıklayan ibrahim Murat gündüz, “her daim Berkan Günerli hocamızın Maddi ve manevi olarak yanında.” dedi.

İbrahim Murat Gündüz’ün desteklediği Türkiye Kick Boks federasyonu başkanlığına Salim kayıcı tekrar seçildi. İbrahim Murat Gündüz, Sayın Kayacı’yı Ekibiyle birlikte her zaman yanında olarak destekledi.

SALİM KAYACI KİMDİR?

1966 Ankara doğumlu olan Kayacı, aslen ise Şırnaklıdır. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunudur. Küçüklük yaşlarında spora başlayan kayacı Taekwonda Uluslararası hakemi ve Teakwonda siyah kuşaktır.

25 Ekim 2011 tarihinde Dünya Kick Boks Organizasyonları Birliği’nce (WAKO) yapılan genel kurul seçimlerinde WAKO Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçilmiştir. 1 Aralık 2013 tarihinde yapılan Wako Avrupa Kick Boks Federasyonu Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda “WAKO AVRUPA AS BAŞKANI” seçilmiştir.

Mart 2015’de İstanbul’da yapılan Wako Yönetim Kurulu toplantısında “WAKO Başkanı” seçilmiştir. 2019 Yılında Antalya’ da yapılan WAKO IF Genel Kurulu’ nda WAKO IF Yönetim Kurulu Üyeliğine ve As Başkanlığına seçilmiştir.

İbrahim Murat Gündüz tarafından desteklenen Kayacı, Kick Boks federasyon başkanlığına tekrar seçilerek güven oyu tazeledi.

Yazıyı beğendin mi?

Değerlendirmek için yıldız seçin!

Ortalama Puan 5 / 5. Oy sayısı: 83

Henüz oy verilmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Anasayfa
Son Dakika
Blog
Hesap